Trenutno ste na :: Početna > Novosti > Božićni koncert - Lado 2016.

Božićni koncert - Lado 2016.

20.12.

2016.

 

 
Već po treći puta u našoj su crkvi članice i članovi našeg proslavljenog Ansambla narodnih plesova i pjesama Hrvatske Lado iz Zagreba, priredili istinsku glazbenu čaroliju. U ponedjeljak, 19. prosinca 2016. godine pred prepunom crkvom izveli su 18, što poznatih što manje poznatih božićnih pjesama iz svih krajeva naše domovine.
Zahvaljujući našoj Općini, ovaj je Božićni koncert već postao tradicionalan. Iskreno se nadamo da će se ta tradicija i dalje nastaviti. Slušati u živo takve vrhunske glazbenike, kako svirače tako i pjevače, doista je veliki privilegij. Svojom pjesmom i svirkom raspoložili su naša srca da još više osjetimo nadolazeću radost Božića. Hvala im na tome!
Dugotrajan i srdačan pljesak kojim su naše goste počastili svi prisutni u crkvi najbolje govori o tome kakav su dojam ostavili na sve posjetitelje ovog Božićnog koncerta. Iz razgovora s članovima Ansambla Lado doznao sam da je i svima njima nastup u našoj crkvi posebno drag jer i oni kao izvođači osjećaju s kolikom su toplinom i ljubavlju primljeni. I zato nam se svako godine ponovo vraćaju.
Poslije koncerta sve izvođače i goste naša je Općina počastila lijepim domjenkom.Raspored misa
PON - 7.30
UTO - 7.30
SRI - 7.30 (u kapelici od mjeseca lipnja do listopada)
ČET - 7.30
PET - 7.30
SUB - 17.00 (zimsko) 19.00 (ljetno)
NED - 7.30, 9.30, 11.00
Kroz advent svete mise u 6.00 osim subote.
U mjesecu svibnju svete mise kroz tjedan su u 19.00; u 18.25 počinje svibanjska pobožnost!
Križni put kroz korizmu: petkom u 17.00 i nedjeljom u 15.00
Radno vrijeme Župne javne knjižnice:
Ponedjeljak - Petak: od 17.00 - 19.00 Nedjeljom i blagdanima Knjižnica ne radi!