Trenutno ste na :: Početna > Novosti > Dekanatski susret mladih

Dekanatski susret mladih

02.02.

2010.

Dekanatski susret mladih

   U subotu, 30. siječnja 2010. u našoj je župi održan Dekanatski susret mladih našeg Donjovaraždinskog dekanata. Susret su vodile sestre uršulinke: sestra Damjana i sestra Suzana. Taj susret je prvi od planirana četiri, u sklopu kojih se naši mladi pripremaju za veliki nacionalni susret mladih koji će se ove godine, 8. i 9. svibnja održati u Zadru.
Susretu su se odazvali mladi iz nekoliko župa našeg Dekanata. Susret je započeo pjesmom koja je ujedno bila i molitva. Zajedno i u grupama mladi su obrađivali temu poziva. Susret je završen u crkvi gdje su mladi sastavili svoje molitve i prikazali ih Bogu.
Nakon službenog susreta organizirano je ugodno druženje. Vrijedne domaćice iz naše župe ispekle su kolače kojima smo počastili naše goste. Budući da je kolača bilo zaista puno, sve što je preostalo dali smo u zajednicu Cenacolo i Pučku kuhinju Caritasa naše Varaždinske biskupije. Svima koji su se angažirali oko organizacije ovog susreta od srca zahvaljujemo!
 
 
 
 
 Raspored misa
PON - 7.30
UTO - 7.30
SRI - 7.30 (u kapelici od mjeseca lipnja do listopada)
ČET - 7.30
PET - 7.30
SUB - 17.00 (zimsko) 19.00 (ljetno)
NED - 7.30, 9.30, 11.00
Kroz advent svete mise u 6.00 osim subote.
U mjesecu svibnju svete mise kroz tjedan su u 19.00; u 18.25 počinje svibanjska pobožnost!
Križni put kroz korizmu: petkom u 17.00 i nedjeljom u 15.00
Radno vrijeme Župne javne knjižnice:
Ponedjeljak - Petak: od 17.00 - 19.00 Nedjeljom i blagdanima Knjižnica ne radi!