Trenutno ste na :: Početna > Novosti > Gostovanje Dječjeg zbora iz Poreča

Gostovanje Dječjeg zbora iz Poreča

14.11.

2011.

 


Naša bivša vjeroučiteljica Nensy Jurić već drugu godinu živi i radi u Poreču. I u novoj sredini okupila je oko sebe djecu i mlade koji vole pjevati i svirati te je oformila lijepi zbor djece i mladih koji pjevaju na nedjeljnim svetim misama.
Ove subote, 12. studenog 2011. oni su gostovali u našoj župi. Nakon dolaska razgledali su našu crkvu i pastoralni centar te su se malo okrijepili jelom i pićem i pripremili za nastup. Pjevali su na večernjoj svetoj misi nakon koje su održali i kratki koncert duhovnih pjesama. Zbor prati mali glazbeni orkestar od dvije gitare, tri violine i jedne flaute. Za svoje skladno i zvonko pjevanje i sviranje dobili su zasluženi veliki pljesak.
Njihovo se gostovanje nastavilo i u Bartolovcu, gdje su pjevali na nedjeljnoj svetoj misi te također održali kratki koncert.
Nadam se da smo bili dobri domaćini i da će naši dragi gosti ponijeti lijepe uspomene iz ovog našeg kraja.  Raspored misa
PON - 7.30
UTO - 7.30
SRI - 7.30 (u kapelici od mjeseca lipnja do listopada)
ČET - 7.30
PET - 7.30
SUB - 17.00 (zimsko) 19.00 (ljetno)
NED - 7.30, 9.30, 11.00
Kroz advent svete mise u 6.00 osim subote.
U mjesecu svibnju svete mise kroz tjedan su u 19.00; u 18.25 počinje svibanjska pobožnost!
Križni put kroz korizmu: petkom u 17.00 i nedjeljom u 15.00
Radno vrijeme Župne javne knjižnice:
Ponedjeljak - Petak: od 17.00 - 19.00 Nedjeljom i blagdanima Knjižnica ne radi!