Trenutno ste na :: Početna > Novosti > Gostovanje književnice Sonje Tomić

Gostovanje književnice Sonje Tomić

20.11.

2011.

 

 Prošle godine, mjesec knjige obilježili smo „Biblijskim radionicama“, a ove godine u subotu, 19. studenoga, ugostili smo dječju spisateljicu duhovne literature Sonju Tomić. Susret s književnicom započeli smo svetom misom, a nakon mise u našoj vjeronaučnoj učionici okupila su se naša djeca uz pratnju svojih roditelja. Na početku susreta župnik je pozdravio književnicu i svu djecu te zahvalio gđi knjižničarki Danijeli Pokos na trudu i brizi koju vodi za knjižnicu, a i načelniku Općine Stjepanu Hrenu što financijski potpomaže djelovanje knjižnice. Sonja Tomić predstavljala je svoju knjigu „Besima u običnim nebesima“.

Čitajući ulomke i u razgovoru s djecom, upoznala ih sa sadržajem knjige. Djeca su oduševljeno i sa zanimanjem sudjelovala i pokazala svoje poznavanje vjeronauka, ali i znanje drugih predmeta. Pred sam kraj djeca su dobila papire te je svaki po izboru nacrtao nešto što mu je ostalo u pamćenju, što ga se dojmilo i tako ostavilo uspomenu književnici na taj susret. Na samom kraju odigrana je tombola. Sonja Tomić je nasumice izvukla 3 broja i tako je troje sretnika dobilo na dar predstavljenu knjigu. Više slika pogledajte u našoj Galeriji slika.Raspored misa
PON - 7.30
UTO - 7.30
SRI - 7.30 (u kapelici od mjeseca lipnja do listopada)
ČET - 7.30
PET - 7.30
SUB - 17.00 (zimsko) 19.00 (ljetno)
NED - 7.30, 9.30, 11.00
Kroz advent svete mise u 6.00 osim subote.
U mjesecu svibnju svete mise kroz tjedan su u 19.00; u 18.25 počinje svibanjska pobožnost!
Križni put kroz korizmu: petkom u 17.00 i nedjeljom u 15.00
Radno vrijeme Župne javne knjižnice:
Ponedjeljak - Petak: od 17.00 - 19.00 Nedjeljom i blagdanima Knjižnica ne radi!