Trenutno ste na :: Početna > Novosti > Izrada adventskih vijenaca i božićnih čestitki

Izrada adventskih vijenaca i božićnih čestitki

07.12.

2009.

Izrada adventskih vijenaca i božićnih čestitki

Ovih dana naša djeca i mladi, te članovi Župnog Caritasa s velikom ljubavlju i žarom izrađuju božićne čestitke i adventske vijence. Sav prihod od prodaje čestitki i adventskih vijenaca ide za potrebe Caritasa – za pomoć socijalno ugroženim obiteljma i pojedincima. Do sada je izrađeno stotinu adventskih vijenaca i blizu 400 božićnih čestitki.

Od srca zahvaljujem svoj djeci, mladima i članovima Župnog Caritasa koji su uložili svoje slobodno vrijeme, ali i svoju ljubav u ovu veliku i hvale vrijednu akciju. Isto tako hvala i svima onima koji su kupili i koji će kupiti te naše adventske vijence i božićne čestitke. Tim svojim činom svi zajedno iskazujemo svoju kršćansku ljubav prema potrebnima i na najbolji se način pripremamo na dolazak našega Spasitelja.

Također ćemo kroz čitav advent prikupljati namirnice koje mogu duže stajati (ulje, šećer, brašno, rižu, tjesteninu, …) za potrebe Biskupijskog Caritasa i njihove Pučke kuhinje! Namirnice se mogu donijeti svakog dana u crkvu prije svete mise ili u našu Knjižnicu.Raspored misa
PON - 7.30
UTO - 7.30
SRI - 7.30 (u kapelici od mjeseca lipnja do listopada)
ČET - 7.30
PET - 7.30
SUB - 17.00 (zimsko) 19.00 (ljetno)
NED - 7.30, 9.30, 11.00
Kroz advent svete mise u 6.00 osim subote.
U mjesecu svibnju svete mise kroz tjedan su u 19.00; u 18.25 počinje svibanjska pobožnost!
Križni put kroz korizmu: petkom u 17.00 i nedjeljom u 15.00
Radno vrijeme Župne javne knjižnice:
Ponedjeljak - Petak: od 17.00 - 19.00 Nedjeljom i blagdanima Knjižnica ne radi!