Trenutno ste na :: Početna > Novosti > Izrada adventskih vijenaca

Izrada adventskih vijenaca

2013.

Članovi našeg Župnog caritasa aktivni su tokom čitave godine. No, ovo vrijeme prije Božića te se aktivnosti pojačavaju. Kao i prijašnjih godina, tako smo i sada uoči blagdana Krista Kralja izrađivali adventske vijence. Od zadnje nedjelje u crkvenoj godini naši vjernici mogu kupiti te vijence i na taj način sudjelovati u pomoći najpotrebnijima. Naime, sav novac od prodaje adventskih vijenaca, božićnih svijeća i čestitki - koje ćemo uskoro također izrađivati - ide za potrebe Caritasa.
Nažalost, svakim danom sve je više onih koji kucaju na naša vrata i traže pomoć u hrani i ostalim potrepštinama. Stoga od srca zahvaljujemo svima onima koji su se uključili u izradu tih vijenaca (bilo je i onih koji nisu članovi našeg Župnog Caritasa) kao i onima koji će te vijence kupiti i tako na konkretan način posvjedočiti svoju ljubav prema bližnjima u nevolji i potrebi. Više slika vidi u Galeriji slika...

Izrada adventskih vijenaca