Trenutno ste na :: Početna > Novosti > Izrada adventskih vijenaca

Izrada adventskih vijenaca

23.11.

2013.


Članovi našeg Župnog caritasa aktivni su tokom čitave godine. No, ovo vrijeme prije Božića te se aktivnosti pojačavaju. Kao i prijašnjih godina, tako smo i sada uoči blagdana Krista Kralja izrađivali adventske vijence. Od zadnje nedjelje u crkvenoj godini naši vjernici mogu kupiti te vijence i na taj način sudjelovati u pomoći najpotrebnijima. Naime, sav novac od prodaje adventskih vijenaca, božićnih svijeća i čestitki - koje ćemo uskoro također izrađivati - ide za potrebe Caritasa.
Nažalost, svakim danom sve je više onih koji kucaju na naša vrata i traže pomoć u hrani i ostalim potrepštinama. Stoga od srca zahvaljujemo svima onima koji su se uključili u izradu tih vijenaca (bilo je i onih koji nisu članovi našeg Župnog Caritasa) kao i onima koji će te vijence kupiti i tako na konkretan način posvjedočiti svoju ljubav prema bližnjima u nevolji i potrebi. Više slika vidi u Galeriji slika...

Izrada adventskih vijenaca

 Raspored misa
PON - 7.30
UTO - 7.30
SRI - 7.30 (u kapelici od mjeseca lipnja do listopada)
ČET - 7.30
PET - 7.30
SUB - 17.00 (zimsko) 19.00 (ljetno)
NED - 7.30, 9.30, 11.00
Kroz advent svete mise u 6.00 osim subote.
U mjesecu svibnju svete mise kroz tjedan su u 19.00; u 18.25 počinje svibanjska pobožnost!
Križni put kroz korizmu: petkom u 17.00 i nedjeljom u 15.00
Radno vrijeme Župne javne knjižnice:
Ponedjeljak - Petak: od 17.00 - 19.00 Nedjeljom i blagdanima Knjižnica ne radi!