Trenutno ste na :: Početna > Novosti > Kreativne radionice članova Župnog caritasa

Kreativne radionice članova Župnog caritasa

02.03.

2010.

Kreativne radionice članova Župnog caritasa

   Svakog ponedjeljka u korizmi članovi našeg Župnog caritasa se okupljaju na kreativnu radionicu u kojoj izrađuju različite prigodne predmete vezane za skore uskrsne blagdane.  Tako pojedine članice, koje su vješte u heklanju, izrađuju prekrasne „heklane“ pisanice. Drugi opet salvetnom tehnikom ukrašavaju „kutijice iznenađenja“ i prave prekrasne slike na pločicama od lesonita. Također se izrađuju i štitnici za svijeće koje ćemo prodavati na Veliku subotu za Vazmeno bdijenje. Sav prihod od prodaje tih lijepih suvenira i uporabnih predmeta će ići za potrebe Caritasa. I na adresu našeg Caritasa se javlja sve veći broj ljudi kojima je potrebna materijalna pomoć! Zahvaljujemo svima koji su se uključili u ovu radionicu kao i onima koji će te predmete kupiti i tako pomoći ljudima u nevolji i potrebi.
 
 
 
 
 
 Raspored misa
PON - 7.30
UTO - 7.30
SRI - 7.30 (u kapelici od mjeseca lipnja do listopada)
ČET - 7.30
PET - 7.30
SUB - 17.00 (zimsko) 19.00 (ljetno)
NED - 7.30, 9.30, 11.00
Kroz advent svete mise u 6.00 osim subote.
U mjesecu svibnju svete mise kroz tjedan su u 19.00; u 18.25 počinje svibanjska pobožnost!
Križni put kroz korizmu: petkom u 17.00 i nedjeljom u 15.00
Radno vrijeme Župne javne knjižnice:
Ponedjeljak - Petak: od 17.00 - 19.00 Nedjeljom i blagdanima Knjižnica ne radi!