Trenutno ste na :: Početna > Novosti > Ljetne igre 2017,

Ljetne igre 2017,

04.08.

2017.

 

 

Svake godine uoči našeg glavnog župnog proštenja, blagdana Majke Božje Snježne, održimo ljetne igre za djecu. Tako su animatori naše župe i ove godine u srijedu i četvrtak, drugog i trećeg kolovoza, organizirali ljetno druženje za djecu na kojem je bilo molitve, pjesme, igre, zabave, puno veselja i smijeha. U dva dana trajanja našeg susreta četrdesetak djece se okušalo u igrama: Čovječe, pomoli se, okomita košarka, ubaci lopticu, štafetni memory, detektiv, vrtoglavi nogomet, ručnikomet, utrka s tri noge,tko sam ja, slonovski nogomet, štafeta s metlom, lov na dah, glazbena skrivalica, ljudski memory, pauci i leptirići te poštar. Animatori su bili: Marko Domiter, Ivana Hrman, Marta Hrman, David Cesar, Marta Ptiček, Domagoj Obadić, Tin Jurak, Dominik Hrupek, Goran Herceg i Aleksandra Hrman.
Zahvaljujemo dragom Bogu što nam je dao lijepo vrijeme kako bismo mogli održati naše susrete te posebno našem župniku Josipu Hadroviću i vjeroučiteljici Ljiljani Mišak koji su nam bili velika pomoć i podrška. 

Foto prikaz pogledajte u Galeriji slika....
Aleksandra HrmanRaspored misa
PON - 7.30
UTO - 7.30
SRI - 7.30 (u kapelici od mjeseca lipnja do listopada)
ČET - 7.30
PET - 7.30
SUB - 17.00 (zimsko) 19.00 (ljetno)
NED - 7.30, 9.30, 11.00
Kroz advent svete mise u 6.00 osim subote.
U mjesecu svibnju svete mise kroz tjedan su u 19.00; u 18.25 počinje svibanjska pobožnost!
Križni put kroz korizmu: petkom u 17.00 i nedjeljom u 15.00
Radno vrijeme Župne javne knjižnice:
Ponedjeljak - Petak: od 17.00 - 19.00 Nedjeljom i blagdanima Knjižnica ne radi!