Trenutno ste na :: Početna > Novosti > Ljetne igre 2017,

Ljetne igre 2017,

2017.

Svake godine uoči našeg glavnog župnog proštenja, blagdana Majke Božje Snježne, održimo ljetne igre za djecu. Tako su animatori naše župe i ove godine u srijedu i četvrtak, drugog i trećeg kolovoza, organizirali ljetno druženje za djecu na kojem je bilo molitve, pjesme, igre, zabave, puno veselja i smijeha. U dva dana trajanja našeg susreta četrdesetak djece se okušalo u igrama: Čovječe, pomoli se, okomita košarka, ubaci lopticu, štafetni memory, detektiv, vrtoglavi nogomet, ručnikomet, utrka s tri noge,tko sam ja, slonovski nogomet, štafeta s metlom, lov na dah, glazbena skrivalica, ljudski memory, pauci i leptirići te poštar. Animatori su bili: Marko Domiter, Ivana Hrman, Marta Hrman, David Cesar, Marta Ptiček, Domagoj Obadić, Tin Jurak, Dominik Hrupek, Goran Herceg i Aleksandra Hrman.
Zahvaljujemo dragom Bogu što nam je dao lijepo vrijeme kako bismo mogli održati naše susrete te posebno našem župniku Josipu Hadroviću i vjeroučiteljici Ljiljani Mišak koji su nam bili velika pomoć i podrška.

Foto prikaz pogledajte u Galeriji slika....
Aleksandra Hrman