Trenutno ste na :: Početna > Novosti > Ljetne igre 2018.

Ljetne igre 2018.

03.08.

2018.

 

 Kao što je to već postalo tradicionalno, i ove smo godine održali ljetne susrete za djecu, uoči našeg glavnog proštenja, blagdana Majke Božje Snježne. Animatori naše župe su u srijedu i četvrtak, prvog i drugog kolovoza, organizirali ljetno druženje za djecu na kojem je bilo molitve, pjesme, igre, zabave, puno veselja i smijeha. U dva dana trajanja našeg susreta, kojem je ove godine tema bila Biblija, četrdesetak djece je učilo i ponavljalo svoja znanja o likovima iz Starog i Novog zavjeta. Djeca su se tako prvi dan susrela s našim animatorima koji su bili obučeni u starozavjetne likove: Nou, Abrahama, Josipa Egipatskog i Mojsija, a drugog dana u likove iz Novog zavjeta: u Mariju, Isusa, Ivana Krstitelja te Petra i Pavla. Nakon poučnih priča, djeca su se zabavila u raznim igrama, a neke od njih su: pantomima, otimanje repića, bojice, kuglanje, prenošenje balona, štafeta s balonom, ubaci lopticu u koš, prenošenje loptica na papiru, poštar te razne štafetne igre. Animatori su bili: Marta Hrman, David Cesar, Marta Ptiček, Monika Domiter, Tin Jurak, Dominik Hrupek, Goran Herceg, Luka Novosel i Aleksandra Hrman.
Zahvaljujemo dragom Bogu što nam je dao lijepo vrijeme kako bismo mogli održati naše susrete te posebno našem župniku Josipu Hadroviću koji nam je bio velika pomoć i podrška.
Aleksandra HrmanRaspored misa
PON - 7.30
UTO - 7.30
SRI - 7.30 (u kapelici od mjeseca lipnja do listopada)
ČET - 7.30
PET - 7.30
SUB - 17.00 (zimsko) 19.00 (ljetno)
NED - 7.30, 9.30, 11.00
Kroz advent svete mise u 6.00 osim subote.
U mjesecu svibnju svete mise kroz tjedan su u 19.00; u 18.25 počinje svibanjska pobožnost!
Križni put kroz korizmu: petkom u 17.00 i nedjeljom u 15.00
Radno vrijeme Župne javne knjižnice:
Ponedjeljak - Petak: od 17.00 - 19.00 Nedjeljom i blagdanima Knjižnica ne radi!