Trenutno ste na :: Početna > Novosti > Ljetne igre za djecu 2016.

Ljetne igre za djecu 2016.

03.08.

2016.

 

 

I ove smo godine održali već tradicionalne dvodnevne ljetne igre za djecu pod vodstvom animatora: Domagoja Obadića, Monike Domiter, Dominika Hrupeka, Marte Ptiček, Tina Juraka, vjeroučiteljice Ljiljane i Aleksandre Hrman. Okupili smo se u atriju crkve Majke Božje Snježne te započeli susret molitvom. U igrama je sudjelovalo više od šezdeset djece. Tako su se djeca prvog dana zabavljala igrama kao što su „igra odijevanja“, „gdje je rukavica?“, „sakupljači blaga“, „osvajanje otoka“, „stavi nos klaunu“ i „pantomima“. Nakon tih igara slijedila je okrjepa sa sokovima i grickalicama. Za kraj smo odigrali kompleksnu igru „lov na blago“. Drugi dan našeg susreta također je započeo molitvom, a nastavio se igrama „gumeni čovjek“, „križić-kružić“, „ribarenje“, „kuglanje“, „stonoga“, „štafeta“ te apsolutnim hitom – alkom. Izmučeni igrama, sjeli smo u hlad na travu te se osvježili sokom i grickalicama. Susret je završio igrama po želji djece – nogomet, graničar, odbojka.
S obzirom da su ove ljetne igre uvod u naše glavno proštenje, pozivamo svu djecu da dođu na misu u petak u 11 sati. Više slika vidi u Galeriji slika...Raspored misa
PON - 7.30
UTO - 7.30
SRI - 7.30 (u kapelici od mjeseca lipnja do listopada)
ČET - 7.30
PET - 7.30
SUB - 17.00 (zimsko) 19.00 (ljetno)
NED - 7.30, 9.30, 11.00
Kroz advent svete mise u 6.00 osim subote.
U mjesecu svibnju svete mise kroz tjedan su u 19.00; u 18.25 počinje svibanjska pobožnost!
Križni put kroz korizmu: petkom u 17.00 i nedjeljom u 15.00
Radno vrijeme Župne javne knjižnice:
Ponedjeljak - Petak: od 17.00 - 19.00 Nedjeljom i blagdanima Knjižnica ne radi!