Trenutno ste na :: Početna > Novosti > Ljetno druženje za djecu u našoj župi

Ljetno druženje za djecu u našoj župi

25.08.

2011.

 

Bliži se kraj ljetnih školskih praznika što uvelike raduje našu djecu. Kako bi im omogućili da posljednji dani odmora provedu što ljepše, za njih smo organizirali popodnevno druženje u prostorijama našeg pastoralnog centra i prostoru oko crkve u utorak, 23. kolovoza. Susret je počeo i završio molitvom i pjesmom u crkvi. Djeca su uživala igrajući različite igre kao što su: kruška i skvo, boc-boc iglicama, lov na dah, križić-kružić u 3D, kuglanje…

Također je postojala i kreativna radionica na temu I ja želim biti u Isusovoj mreži u kojoj su djeca izrađivala šarene, maštovite i vesele ribice koje smo postavili u predvorje pastoralnog centra.

Također smo nagradili i naj-čitačicu naše župne knjižnice, Klaru Makšan koja će uskoro krenuti u 6. razred.

Neka ta nagrada bude poticaj njoj i drugima da što više čitaju. Na to druženje okupilo se 50-ak djece koja su bila pod budnim okom svojih animatora: Aleksandre, Lare, Ivane, Danijele, Ljiljane, s. Martine i Marka. Hvala i župniku Josipu koji nas je podržao i osigurao nam okrjepu. Djeca su se puna dojmova i dobrih emocija vratila svojim kućama. Slike pogledajte u - Galerija slika!Raspored misa
PON - 7.30
UTO - 7.30
SRI - 7.30 (u kapelici od mjeseca lipnja do listopada)
ČET - 7.30
PET - 7.30
SUB - 17.00 (zimsko) 19.00 (ljetno)
NED - 7.30, 9.30, 11.00
Kroz advent svete mise u 6.00 osim subote.
U mjesecu svibnju svete mise kroz tjedan su u 19.00; u 18.25 počinje svibanjska pobožnost!
Križni put kroz korizmu: petkom u 17.00 i nedjeljom u 15.00
Radno vrijeme Župne javne knjižnice:
Ponedjeljak - Petak: od 17.00 - 19.00 Nedjeljom i blagdanima Knjižnica ne radi!