Trenutno ste na :: Početna > Novosti > Pohod bogoslova našoj župi

Pohod bogoslova našoj župi

01.06.

2012.

 


U prigodi Svjetskog dana molitve za duhovna zvanja – Nedjelje Dobrog Pastira, 29. travnja ove godine, trinaestoro zagrebačkih bogoslova pod vodstvom rektora, preč. Anđelka Koščaka, pohodilo je našu župu. Oni su kroz sudjelovanje na svetoj misi, prigodni program i osobno svjedočenje željeli pridonijeti promociji svećeničkog zvanja.


Bogoslovi su na sv. misi koju je predvodio njihov rektor sudjelovali kao asistencija, prinosili su misne darove, te su kroz prezentaciju župljanima prikazali značaj i posebnost svećeničkog poziva i života u bogosloviji. O svom pozivu su progovorili i sami bogoslovi i time dali svoje osobno svjedočanstvo. Na završetku sv. mise bogoslovi su svim vjernicima podijelili male paketiće u kojima je bila jedna čokoladica i papir s molitvom za jednog određenog bogoslova. Na taj će se način sami vjernici naše župe intenzivnije uključiti u molitvu za duhovna zvanja i za jednog određenog bogoslova da ustraje u svom pozivu.Raspored misa
PON - 7.30
UTO - 7.30
SRI - 7.30 (u kapelici od mjeseca lipnja do listopada)
ČET - 7.30
PET - 7.30
SUB - 17.00 (zimsko) 19.00 (ljetno)
NED - 7.30, 9.30, 11.00
Kroz advent svete mise u 6.00 osim subote.
U mjesecu svibnju svete mise kroz tjedan su u 19.00; u 18.25 počinje svibanjska pobožnost!
Križni put kroz korizmu: petkom u 17.00 i nedjeljom u 15.00
Radno vrijeme Župne javne knjižnice:
Ponedjeljak - Petak: od 17.00 - 19.00 Nedjeljom i blagdanima Knjižnica ne radi!