Trenutno ste na :: Početna > Novosti > Predbožićni susret za bolesnike

Predbožićni susret za bolesnike

16.12.

2011.

 

 

Na treću adventsku nedjelju, nedjelju caritasa, u našoj župnoj crkvi organiziran je susret za starije i nemoćne osobe. Susret je započeo u 15.00 sati kada su bolesnici imali priliku primiti sakrament svet ispovijedi nakon koje je slijedila sv. misa koju je predvodio domaći župnik uz koncelebraciju Ravnatelja Svećeničkog doma, preč. Mirka Horvatića. Za vrijeme sv. mise bolesnicima je podijeljeno i bolesničko pomazanje.


Nakon sv. mise vrijedni članovi Župnog caritasa priredili su domjenak za bolesnike i njihove pratitelje. Članovi caritasa su ispekli kolače a naša je Općina donirala nareske i sokove. Veliki dio preostalih narezaka i kolača smo odvezli u zajednicu Cenacolo u Varaždinu.

Zahvaljujemo se svim članovima našeg Župnog caritasa, kao i svim župljanima na velikom trudu koji ulažu u pomaganju ljudima u nevolji i potrebi. Svima želimo čestit i blagoslovljen Božić, te obilje Božjeg blagoslova u novoj 2012. godini.Raspored misa
PON - 7.30
UTO - 7.30
SRI - 7.30 (u kapelici od mjeseca lipnja do listopada)
ČET - 7.30
PET - 7.30
SUB - 17.00 (zimsko) 19.00 (ljetno)
NED - 7.30, 9.30, 11.00
Kroz advent svete mise u 6.00 osim subote.
U mjesecu svibnju svete mise kroz tjedan su u 19.00; u 18.25 počinje svibanjska pobožnost!
Križni put kroz korizmu: petkom u 17.00 i nedjeljom u 15.00
Radno vrijeme Župne javne knjižnice:
Ponedjeljak - Petak: od 17.00 - 19.00 Nedjeljom i blagdanima Knjižnica ne radi!