Trenutno ste na :: Početna > Novosti > Predstava - Idem u bogosloviju

Predstava - Idem u bogosloviju

08.11.

2015.

 

 

U subotu, 7. studenoga 2015. u našoj su župi gostovali bogoslovi iz Nadbiskupskoga bogoslovnog sjemeništa u Zagreba. Pred prepunom dvoranom našeg Pastoralnog centra izveli su predstavu pod naslovom: „Jedna (ne)obična priča – idem u bogosloviju“.

Na humorističan način prikazana je situacija jedne obične zagorske obitelji Ključariček koja se nađe pred neobičnom situacijom, a to je Božji poziv upućen njihovu najmlađem sinu Štefeku. Predstava je pokazala kako Gospodin može i preko krivudavih staza i ne baš sasvim dobrih motiva napisati uspješnu priču. A koliko je pak sama predstava bila uspješna, najviše je pokazao gromoglasni smijeh i pljesak koji je pratio cijelu izvedbu. U predstavi su glumili sljedeći bogoslovi: naš Marko Domiter, Rafael Mikec, Vatroslav Siketić, Matija Novački, Kristijan Tušek, Leopold Ćurčić, Ante Mateša, Dominik Jaić, Ivan Koretić, Dario Levanić i Matija Vragović.
Predstavu je pratio i naš varaždinski biskup, mons. Josip Mrzljak sa svojim suradnicima iz Ordinarijata. Za sve njih nakon predstave bila je priređena večera i druženje na župnom dvoru. 

Više slika vidi u Galeriji slika!Raspored misa
PON - 7.30
UTO - 7.30
SRI - 7.30 (u kapelici od mjeseca lipnja do listopada)
ČET - 7.30
PET - 7.30
SUB - 17.00 (zimsko) 19.00 (ljetno)
NED - 7.30, 9.30, 11.00
Kroz advent svete mise u 6.00 osim subote.
U mjesecu svibnju svete mise kroz tjedan su u 19.00; u 18.25 počinje svibanjska pobožnost!
Križni put kroz korizmu: petkom u 17.00 i nedjeljom u 15.00
Radno vrijeme Župne javne knjižnice:
Ponedjeljak - Petak: od 17.00 - 19.00 Nedjeljom i blagdanima Knjižnica ne radi!