Trenutno ste na :: Početna > Novosti > Proslavili smo našu zaštitnicu Gospu Snježnu

Proslavili smo našu zaštitnicu Gospu Snježnu

06.08.

2009.

Proslavili smo našu zaštitnicu Gospu Snježnu

U srijedu, 5. kolovoza, na Dan domovinske zahvalnosti, proslavili smo zaštitnicu naše župe i naše crkve - Gospu Snježnu. Jutarnja sveta misa je bila u našoj kapelici, u Varaždinskoj ulici, a glavna koncelebrirana sveta misa je bila u 11.00 sati u novoj župnoj crkvi. Obje svete mise je predvodio i na njima zanosno i na sebi svojstven način propovijedao naš mladomisnik, vlč. Tihomir Kosec.

Na misi u župnoj crkvi suslavilo je deset svećenika iz našeg Donjovaraždinskog dekanata. Pjevala su oba naša zbora uz dragu nam gošću, gospođicu Sofiju Cingula, koja je solo otpjevala psalam i jednu pjesmu nakon pričesti.

Članovi našeg Župnog Caritasa prodavali su prigodne sličice i zastavice s likom naše drage Gospe. Sav prihod od te prodaje ići će za potrebe našeg Caritasa koji se brine za sve one koji su u velikoj potrebi i nevolji.

Slikovni prikaz pogledajte u Galeriji slika: Aktualnosti - Gospa Snejžna 2009.!!!Raspored misa
PON - 7.30
UTO - 7.30
SRI - 7.30 (u kapelici od mjeseca lipnja do listopada)
ČET - 7.30
PET - 7.30
SUB - 17.00 (zimsko) 19.00 (ljetno)
NED - 7.30, 9.30, 11.00
Kroz advent svete mise u 6.00 osim subote.
U mjesecu svibnju svete mise kroz tjedan su u 19.00; u 18.25 počinje svibanjska pobožnost!
Križni put kroz korizmu: petkom u 17.00 i nedjeljom u 15.00
Radno vrijeme Župne javne knjižnice:
Ponedjeljak - Petak: od 17.00 - 19.00 Nedjeljom i blagdanima Knjižnica ne radi!