Trenutno ste na :: Početna > Petrovo 2022. > Vikend-susret animatora

Vikend-susret animatora

2023.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od petka poslijepodne (13.1.) do nedjelje (15.1.) poslije ručka u našoj župi održao se treći po redu vikend-susret animatora u organizaciji Ureda za pastoral mladih Varaždinske biskupije, kojeg od jeseni prošle godine vodi naš domaći svećenik vlč. Marko Domiter. Četrdesetak mladih boravilo je u prostorijama našeg Pastoralnog centra, zajedno su slavili svete mise, molili, pjevali, blagovali i družili se, obrađujući razne teme i baveći se aktivnostima koje će im pomoći da, jednog dana, i sami u svojim župama mogu okupljati mlade.
   Župnu zajednicu okupljenu na svetoj misi u 11:00 sati posebno je razveselio posjet našeg varaždinskog biskupa mons. Bože Radoša, koji je u svojem gustom rasporedu obaveza pronašao slobodni termin i došao posjetiti animatore te predvodio svetu misu.

Ovom prilikom zahvaljujemo svima koji su se na bilo koji način uključili u organizaciju ovog susreta. Istovremeno, ohrabrujemo i sve mlade naše župe da se uključe u razne programe za mlade u okviru naše župe i varaždinske biskupije!