Trenutno ste na :: Početna > Petrovo 2022. > Vikend-susret animatora

Vikend-susret animatora

15.01.

2023.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Od petka poslijepodne (13.1.) do nedjelje (15.1.) poslije ručka u našoj župi održao se treći po redu vikend-susret animatora u organizaciji Ureda za pastoral mladih Varaždinske biskupije, kojeg od jeseni prošle godine vodi naš domaći svećenik vlč. Marko Domiter. Četrdesetak mladih boravilo je u prostorijama našeg Pastoralnog centra, zajedno su slavili svete mise, molili, pjevali, blagovali i družili se, obrađujući razne teme i baveći se aktivnostima koje će im pomoći da, jednog dana, i sami u svojim župama mogu okupljati mlade.
   Župnu zajednicu okupljenu na svetoj misi u 11:00 sati posebno je razveselio posjet našeg varaždinskog biskupa mons. Bože Radoša, koji je u svojem gustom rasporedu obaveza pronašao slobodni termin i došao posjetiti animatore te predvodio svetu misu.

   Ovom prilikom zahvaljujemo svima koji su se na bilo koji način uključili u organizaciju ovog susreta. Istovremeno, ohrabrujemo i sve mlade naše župe da se uključe u razne programe za mlade u okviru naše župe i varaždinske biskupije!Raspored misa
PON - 7.30
UTO - 7.30
SRI - 7.30 (u kapelici od mjeseca lipnja do kraja rujna)
ČET - 7.30
PET - 7.30
SUB - 17.00 (zimsko) 19.00 (ljetno)
NED - 7.30, 9.30, 11.00
Kroz advent svete mise su u 6:00 osim subote.
U mjesecu svibnju svete mise kroz tjedan su u 19:00; u 18:25 počinje svibanjska pobožnost.
U mjesecu listopadu svete mise kroz tjedan su u 18:00 sati; u 17:25 sati počinje listopadska pobožnost.
Križni put kroz korizmu: petkom u 17.00 i nedjeljom u 15.00
Radno vrijeme Župne javne knjižnice:
Ponedjeljak - Petak: od 17.00 - 19.00 Nedjeljom i blagdanima Knjižnica ne radi!