Trenutno ste na :: Početna > Novosti > Vjeronaučna olimpijada 2020.

Vjeronaučna olimpijada 2020.

07.03.

2020.

 U ponedjeljak, 2. ožujka 2020. godine održano je Međužupanijsko - Biskupijsko natjecanje iz vjeronauka, tzv. Vjeronaučna olimpijada na temu: „Sveti Vinko Paulski – apostol milosrdne ljubavi. Vinkovska karizma u Hrvatskoj.“ Čast da po treći puta za redom bude domaćin tom natjecanju dobila je naša Osnovna škola Trnovec. Sudjelovalo je devet najboljih ekipa Varaždinske biskupije s područja triju županija (Varaždinske, Međimurske i Koprivničko-Križevačke). Ekipa naše Osnovne škole u kojoj su bili učenici: Dorotea Marketin, 8.b, Tijana Krišto, 8.a, Lina Kukec, 8.a i Luka Jerešić, 6.b pod vodstvom svoje mentorice vjeroučiteljice Ljiljane Mišak, nakon tri uzastopna prva mjesta i lanjskog drugog, ponovo je ostala u samo vrhu i ove godine osvojila izvrsno drugo mjesto i tako potvrdila uvijek visoke domete i ostvarenja na takmičenjima iz vjeronauka na kojima sudjeluje zadnjih deset godina. Unatoč drugom mjestu, ekipa naše Osnovne škole i ove se godine po peti puta za redom plasirala na Državno natjecanje po načelu izvrsnosti. Naime, pet najboljih ekipa po broju osvojenih bodova iz cijele Države također će sudjelovati na Državnom natjecanju iz vjeronauka koje će se ove godine održati u Gospiću od 1. do 3. travnja. Od srca im čestitamo i želimo puno uspjeha i Božjega blagoslova na Državnom natjecanju!

 Raspored misa
PON - 7.30
UTO - 7.30
SRI - 7.30 (u kapelici od mjeseca lipnja do listopada)
ČET - 7.30
PET - 7.30
SUB - 17.00 (zimsko) 19.00 (ljetno)
NED - 7.30, 9.30, 11.00
Kroz advent svete mise u 6.00 osim subote.
U mjesecu svibnju svete mise kroz tjedan su u 19.00; u 18.25 počinje svibanjska pobožnost!
Križni put kroz korizmu: petkom u 17.00 i nedjeljom u 15.00
Radno vrijeme Župne javne knjižnice:
Ponedjeljak - Petak: od 17.00 - 19.00 Nedjeljom i blagdanima Knjižnica ne radi!